KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15207333

nr 1520 7333

Martin Bornholm Aramo, "Veranda, Siljansgården" 1996. Signerad a tergo. Olja på duk, 121x54 cm, yttermått inklusive ram: 129x61 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 6 februari 2023
kl 19:23:28